Security

Jaký si mám koupit RC Mini Vrtulník? Prosím o radu…

Zdarec přemýšlím jakej si mám koupit Mini RC Vrtulník…Přemýšlel sem nad PicooZ Desert King, ale slyšel sem že třeba když si to někde někdo koupí tak že mu třeba blbě zlítává atd… A zase kámoš si ho koupil a bez problému vše a vzlítává hodně dobře a super ovladatelný a už ho má asi půl roku a bez problému…Tak nevim jak je to možny že jednomu to dělá problémy a druhýmu bezproblému… Bude to třeba tým kde si to koupily? Napište sem třeba kde ste si ho koupily vy a jaký stým máte zkušenostři stěma mini RC Vrtulníkama…Možete sem dává třeba i odkazy na Mini Vrtulníky, který ste si koupily vy a ste zpokojeni atd… Spíš bych chtěl nějakej RC mini Vrtulník tak do 500–600kč napište sem názor na PicooZ Desert King jeho zápory a klady…Díííííí­ík moc…

Odpovědi
Jakub

Představujeme vám horkého kandidáta v soutěži O nejlepší minivrtulník do pokoje – RC Quick Thunder! Jedná se o jeden z nejlépe konstrukčně řešených modelů malých vrtulníčků, určených převážně do interiérů. Je také vybaven řadou vychytávek, které přinejmenším mile překvapí!

Letošní sezóna je ve znamení minivrtulníčků, se kterými se roztrhl pytel. Tento model je jedním z nich. Jak se zdá, výrobci se konečně poučili o opustili od výroby laciných vrtulníčků, které nelétaly a kvalitou se rovnaly hračkám ze stánků vedle pouťových atrakcí. Nákupem tohoto modelu si zajistíte hodiny a hodiny zábavy, let je totiž až neuvěřitelně přesný, a to jak díky preciznímu dílenskému zpracování, tak především skvěle řešenému trimu, který drží svoji polohu a zajistí tak vrtulníčku klidný, stabilní a tichý let za asistence efektních LED diod.

Zdroj: /www.modelyrc­.cz/index.php?p=pro­ductsMore&iPro­duct=82&sName=rc-mini-vrtulník-quick-thunder-novinka-extrÉmnĚ-stabilnÍ-a-odolnÝ