Tw!st

Jaký si mám koupit notebook?

Dobrý den, hledám notebook tak maximálně do 8000 Kč nevím který si mám vybrat pomůžete my ? moje požadavky: procesor minimálně 2 jádrový minimální frekvence 2.0Ghz, grafická karta minimálně nebo raději lepší než NVIDIA GeForce 8500 GT ( NE integrovanou !) ,RAM minimálně 2GB nebo 3GB a více,HDD minimálně 80GB. OS neřešte ten si přeinstaluji. jestli nový nebo použitý: no raději nový ale kdyby byl použitý tak at jsou známky používání minimální. díky předem.

Odpovědi
huxa

http://www.al­za.cz/noteboo­ky/18842920.htm#f&li­mit=-1/8000&pg=1&p­o=1&par68=68-2&par70=70-4096

ven.cik

Musíš hledat a rozhodnout podle svýho co ti bude vyhovovat…;) a RAM 3GB jsem ještě neviděl, myslim že se dělaj jenom 2,4,8,16,32 ,64,