lukas.zmizik

Jaký si koupit šampon?

Na jednom stoji, ze obnovuje hustotu vlasu, druhy je proti lupum… ja chci oboje, ale ani na jednom neni napsano, ze oboje zvladne…

je tedy reseni – koupit si oba a umyt si hlavu postupne obouma, nebo koupit si ten na hustotu vlasu a doufat, ze pomuze i proti lupum?
Doplňuji:
pardon , nechtel jsem napsat na hustotu vlasu, nybrz na obem vlasu

Nejlepší odpověď
Sůwa

Kdyby existoval opravdu účinný šampon na obnovení hustoty vlasů, tak nikdo nebude plešatý:). Proti lupům fungovat může, ale já jsem si kdysi vtírala vaječný žloutek, případně s troškou oleje (třeba olivového)a pomohlo to taky. Sůwa

Další odpovědi
hanny 2

Šampon na hustotu vlasů neexistuje,jak píše suwa.Ale ohledně lupů se tu už nesčetněkrát diskutovalo,zadej si nahoře do modré lišty "Jak na lupy?"a tam si počteš!
Doplňuji:
To máš jedno,hustota a objem je podle mně to stejný!

tom004

Se šampony je to jak s prášky na praní. Všechny jsou nejlepší,ale drtivá většina,nestojí za nic. Takže vybrat opravdu dobře je téměř nemožné. Asi jediná cesta bude postupně vystřídat. Taky nic moc,ale třeba objevíš ten správný,i když to ve složení mít nebude. 🙂

Sonka Pop

Používám přírodní bio kosmetiku Benecos a beru od nich i vlasovou kosmetiku a jako uplna parada. Vlasy jsou po nich v objemu, jsou vyživené a lesklé. Tak to je můj tip :) https://www.mi­lujubio.cz/te­lova-a-vlasova-kosmetika/

SuzanKa

Hele a krom té vlasové kosmetiky… nezkoušela jsi od toho Benecosu i tu dekorativní kosmetiku?

Sonka Pop

Jasně, od Benecosu je super vše, čili si stačí jen vybrat…

Pajka.111

Používám přírodní bio kosmetiku Benecos a beru od nich i vlasovou kosmetiku a jako uplna parada. Vlasy jsou po nich v objemu, jsou vyživené a lesklé. Tak to je můj tip :) https://www.mi­lujubio.cz/te­lova-a-vlasova-kosmetika/

XenieRo

Je, já tuhle kosmetiku a i tuhle značku úplně miluju :)

Pajka.111

No a jakou kosmetiku přesně kupuješ? jako myslím výrobky? Dekorativní, vlasovou nebo tělovou?

XenieRo

No, obojí. Já jsem si na tu bio kosmetiku tak zvykla, že teď už používám jen tu, čili kupuju jak vlasovou, pleťovou i dekoativní kosmetiku.

Sonka Pop

Jj, já sem si všimla, že ten Benecos se tady docela dost chválí. Však to jedině dobře, protože kosmetika je to vážně skvělá!

XenieRo

Hele a co ty od too Benecosu vlastně kupuješ? Jen tu dekoračku nebo bereš i jiný produkty?