Avatar uživatele
lukas.zmizik

Jaký si koupit šampon?

Na jednom stoji, ze obnovuje hustotu vlasu, druhy je proti lupum… ja chci oboje, ale ani na jednom neni napsano, ze oboje zvladne…

je tedy reseni – koupit si oba a umyt si hlavu postupne obouma, nebo koupit si ten na hustotu vlasu a doufat, ze pomuze i proti lupum?
Doplňuji:
pardon , nechtel jsem napsat na hustotu vlasu, nybrz na obem vlasu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, tom004, Deli, Pájo před 4563 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Kdyby existoval opravdu účinný šampon na obnovení hustoty vlasů, tak nikdo nebude plešatý:). Proti lupům fungovat může, ale já jsem si kdysi vtírala vaječný žloutek, případně s troškou oleje (třeba olivového)a pomohlo to taky. Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Šampon na hustotu vlasů neexistuje,jak píše suwa.Ale ohledně lupů se tu už nesčetněkrát diskutovalo,zadej si nahoře do modré lišty "Jak na lupy?"a tam si počteš!
Doplňuji:
To máš jedno,hustota a objem je podle mně to stejný!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Se šampony je to jak s prášky na praní. Všechny jsou nejlepší,ale drtivá většina,nestojí za nic. Takže vybrat opravdu dobře je téměř nemožné. Asi jediná cesta bude postupně vystřídat. Taky nic moc,ale třeba objevíš ten správný,i když to ve složení mít nebude. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Používám přírodní bio kosmetiku Benecos a beru od nich i vlasovou kosmetiku a jako uplna parada. Vlasy jsou po nich v objemu, jsou vyživené a lesklé. Tak to je můj tip :) https://www.mi­lujubio.cz/te­lova-a-vlasova-kosmetika/

před 2118 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Hele a krom té vlasové kosmetiky… nezkoušela jsi od toho Benecosu i tu dekorativní kosmetiku?

před 1964 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jasně, od Benecosu je super vše, čili si stačí jen vybrat…

před 1930 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Používám přírodní bio kosmetiku Benecos a beru od nich i vlasovou kosmetiku a jako uplna parada. Vlasy jsou po nich v objemu, jsou vyživené a lesklé. Tak to je můj tip :) https://www.mi­lujubio.cz/te­lova-a-vlasova-kosmetika/

před 2091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Je, já tuhle kosmetiku a i tuhle značku úplně miluju :)

před 2055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

No a jakou kosmetiku přesně kupuješ? jako myslím výrobky? Dekorativní, vlasovou nebo tělovou?

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

No, obojí. Já jsem si na tu bio kosmetiku tak zvykla, že teď už používám jen tu, čili kupuju jak vlasovou, pleťovou i dekoativní kosmetiku.

před 1872 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jj, já sem si všimla, že ten Benecos se tady docela dost chválí. Však to jedině dobře, protože kosmetika je to vážně skvělá!

před 2024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Hele a co ty od too Benecosu vlastně kupuješ? Jen tu dekoračku nebo bereš i jiný produkty?

před 1901 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek