Miroslavst

Jaký seznam byl vydán v roce 1878 v USA a co obsahoval?

V roce 1878 byl vydán první seznam v USA. Víte o jaký seznam se jedná? Je možné takový podobný seznam vidět i v dnešní době?

Nejlepší odpověď
takhlene

» 21. února 1878 byl vydán první telefonní seznam, a to ve státě Connecticut

http://www.ct24­.cz/kalendari­um/6298-prvni-telefonni-seznam-ve-spojenych-statech/

Další odpovědi
FOG

Byl vydan seznam vyrobcu,dodava­telu,proste firem.
Rovnez byl vydan seznam cestujicich – osob plavicich se na lodich.
Mozna jeste dalsi seznamy?