Putra

Jaký šampon, nebo kondicionér používáte? A jaký anti-perspirant?

Máte ozkoušený nějaký anti-perspirant, který opravdu pomáha na pocení? teď jsem si koupila jeden z reklamy, a opět jsem se utvtrdila v tom, že reklamám nemám věřit… Popř., jakou vlasovou kosmetiku používáte na žehlení vlasů? Moc děkuji za všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
briketka10

šampon používám tento od
Loreal Paris na barvené vlasy
http://www.lo­realparis.cz/pe­ce-o-vlasy/sampony-a-pece-pro-zeny/elseve-proti-lupum/sampon-color-vive.aspx
a antiperspirant bílou Rexonu na 48 hodin
http://www.eba­y.com.au/itm/Re­xona-Long-lasting-Pure-Protection-DEODORANT-ANTIPERSPIRANT-SPRAY-women-48-hr-/181084892044

Doplňuji:
vlasy mám odmala vlnitý až
kudrnatý tak si je nežehlím..

Další odpovědi
badisko

crystal .(Alva for him) ..tedy kamenec..:D je funkci a vetsina je jich jak jinak bez vuni takze univerzalni .......jinak spray Umbro …(action)…a na xicht.. lacoste ..cervenej
sisku si nezehlim jsem muz ..:D a reklama ..:D no kdyz tomu veris proc ne proto je to reklama aby se co nejvic shitu prodalo bez ohledu na pravdivost …;D
Doplňuji:
:D a sampon nepouzivam.. pouzivam sprchovy gel Umbro 3v1 ..takze je to sampon ..kondicioner a sprchovy gel ..:)) jsem chlap a prakticej proc mit tri lahvicky kdyz muzu mit jednu......

quentos

šampon Ruticelit. Antiperspiranty jsou prasárna, ty nepoužívám (zabraňovat přirozenému jevu, tedy pocení, je největší blbost – tím akorát zadržují v těle škodlivé látky), namísto nich zásadně deodorant.