Lgee

Jaký salám je Váš nejoblíbenejší?

já mám například nejraději krůtí prsní šunku a křemešník ale ten je strašně drahý. jaký salám/uzeninu vy?

Odpovědi
Ametyst

Když ještě kvalitu určovaly ČSN, normy naší republiky, byl výborný lovecký salám- suchý, plný masa. Když přestaly platit normy, myslivecký salám byl najednou plný tuku a vody, i pouhým okem viděno narostl na objemu. Salám koupím málokdy, jen tak pro chuť si zvolím Herkules.

paul1

Já moc salámy nemusím. Kdysi jsem měl celkem rád parizer. Nedávno jsem 15 deka na zkoušku koupil, ale nedá se to porovnat.