toxino007

Jaký salám je nejchutnější a nejkvalitnější?

Jaký salám je nejchutnější a nejkvalitnější? z uvedených? vím že záleží na složení a výrobci ale přece jenom některý musí být nejlepší.
Poličan?
Paprikáš?
Vysočina?
Herkules

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Vysočina

Vysočina ne. Chybí jiná možnost. Neni žádný nejlepší. Každému vyhovuje něco jiného a považuje ten svůj oblíbený za nejlepší. U mně to neni ni jeden z uvedených.

Další odpovědi
dědapetr

Paprikáš

Ten který si vyrobíš sám.

Keiko

Vysočina

Kura

Vysočina

sevos

Vysočina

Lilianka

Herkules

Emefej

Velmi hloupě sestavená anketa.

gecco

Víš, že záleží na výrobci a složení (a to nejenom na tom), ale anketu máš postavenou bez ohledu na výrobce a složení – to ´mi hlava nebere´…
:-OO
Pokud chceš kvalitu, kupuj si raději maso, než salám – a raději v kuse, než krájené.

ReHu

Je to tak, jak píše gecco.
Za nejlepší salám považuji šunku nejvyšší jakosti 🙂

marci1

Přidávám se také. Šunka nejvyšší jakosti, která je opravdu maso. 🙂