Kazatel

Jaký rozdíl je v pravidlech stezka pro pěší s dodatkovou tabulkou cyklistům vjezd povolen a stezka cyklisté/chodci?

Odpovědi
Dochy

Obvykle stezka pro chodce/cyklisty bývá dělená na část pro kola a část pro cyklisty. Pokud není, očekával bych pravidla jako na silnici (chodí se vlevo po kraji, jezdí se v pravo). Cyklistům vjezd povolen: jsou trpěni, ale musí počítat s tím, že se budou muset opatrně proplétat mezi chodci.