irij

Jaký rozdíl je když městské služby sníh uklidí a kdyř je protaženo?

Zažívám to denně. Sníh před domem a garáží odházím na hromadu. Za půl dne přijdu a mám před domem a garáží hromadu .Město protahovalo. Copak to těm blb..m nedojde , že nestačí jenom protahovat , ale např. ten sníh natlačit na druhou stranu,protože tam je louka?
Doplňuji:
On ten pluh, co tu s ním jezdí, se dá nastavit vlevo-vpravo, takže by ani nemuseli jet z druhé strany…

Odpovědi
hanulka11

Nedojde jim to , oni totiž jen jedou a nepřemýšlí. U nás je to stejné ,nahrnou to všem před vchody ,ačkoli by stačilo, kdyby jel z druhé strany a sníh by odhrnul tam kde nepřekáží. Je to katastrofa u nás vyjít do ulic. Již od pondělí nepřetržitě sněží a jak vypadá /podle zatažené oblohy/hned tak nepřestane . Tak já jdu na to odklízení, už dneska po čtvrté.
Doplňuji:
Tak to asi nevědí -jako já to nevěděla.

led

uklidit=odvézt
protáhnout=odsunout