Miroslavst

Jaký řidičák na velorex?

Ptal jsem se policajta, který má velorex, co má za řidičák. Bohužel má obě skupiny, takže neví.
Nevíte jaký řidičák-skupinu na velorex? Béčko-auto nebo Ačko-motorka?
Doplňuji:
Někdo tvrdí že stačí A na motorku a někdo B na auto. dokonce jsem slyšel názory že musí být obě skupiny.

Nejlepší odpověď
mojitek

Acko-motorka velka 😉
Doplňuji:
Zcela urcite staci ŘP na motorku bez omezeni,cili „A“ (Jedna se o trikolku,nebo ctyrkolku,ale stale je to motocykl).

Další odpovědi
mj81

Napovědět by mohlo i to, že Velorexy nemají klasické poznávací značky „ABC 12–34“, ale malé dvouřádkové, jaké se dávají na motorky.

cukrar

„A“