Jaký resort ministertva byste zvládli spravovat?

Kdyby přišla nabídka.
Odpovědi typu: Nechápu proč, nechci to dělat, hypotetická otázka a tak – to sem rovnou nepište :)
--

Jaký resort ministertva byste se cítili spravovat?

Nejlepší odpověď
orwell

Snad ta Obrana by přicházela v úvahu. Jde o to jak zvládnout. Zvládnout tak jako jistá Vlasta či Karolína, tak to bych si troufl. Navíc mám výhodu v tom, že jsem jako záklaďák sloužil vlasti a něco o vojně vím, narozdíl od těch dvou jmenovaných. Tu druhou museli tuším po týdnu(?) odvolat, aby nezlikvidovala i to, co z armády zbylo.

Další odpovědi
Hufnágl

Ministerstvo úlevy by byla moje parketa!

jsemjá

Doprava. Kultura.

Rokio

Pokud bych měl na to poradce, tak Ministerstvo práce a sociálních věcí.