Jaký reflex to u vás vyvolává?!

http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/12681-deti-vs-citron

Nejlepší odpověď
Sůwa

Dobrá inspirace, vyzkouším to na vnukovi. Jen musím vymyslet, jak ho při tom vyfotit, protože dcera nejspíš spolupracovat nebude. :-o

Další odpovědi
anonym

Nenačetlo se mi to, ale pouhý text stačil. Polykám a polykám. Ty kyselé hrozny (v tomto případě citrony) si raději nechej na přechodná období chřipek a angín. Potom tu budou určitě vítanější.

beer

Podmíněný reflex ))
Doplňuji:
Přesněji hned několik..