Jaký první počítač jste měli?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Elk

Atari

Byl to ještě počítač ss mahnetofonovým přehrávašem…pre­historie. Skutečný první pc měl úžasnou RAM – ku 16Mb… to snad není ani pravda.

led

Atari

Neviem, či vám to niečo povie Sinclair ZX81,
mal až 1kB RAM a zadrôtované BASIC príkazy v klávesoch. Veľký ako diár

tom004

Didaktik

A Didaktik M,tenkrát přímo ze Skalice,kde se vyráběli.

tuCZek

Didaktik

Sinclair ZX Spectrum s magneťákem jsem vyměnil za Didaktik a disketovkou s tiskárnou v jednom,pak chvíli Commodore,pak Amiga,a pak už Pentium 200MMX a měl jsem super grafiku Woodoo 8MB :)

Ella

Commodore

ale to jsme měli doma na hry – diskety, ještě někde ve skepě máme celou tu krabici =) myslím, že to bylo to comodore amiga nebo něco takovýho =D

filva

Commodore

AnnaH

Didaktik