kubísek

Jaký protein je nejchutnější?

Dobrý den, mohli by jste mi prosím poradit nějaký chutný protein? Nejlépe 80+. Mám doma ISO 90 od extrifitu a mám co dělat abych ho vypil.

Odpovědi
hanny 2

Mám Whey star – http://ostatni-sportovni-vyziva.heureka­.cz/starlife-whey-star-600-g/

Příchuť je karamelová,ale někdy musím pár dní taky vynechat.Piju to někdy k snídani+roz­mix.semínka a ovoce.
Musíš to prostřídat,časem se ti přejí,vlastně v tomto případě "přepije " příchuť
každá.

ReHu

Já mám bez příchutě. Smíchám s vodou a vypiju. V poho. Nebo ho míchnu do polívky 🙂
81% bílkovin se soji, 10% z pšenice a 7,5 % z hrášku.
0 cukru, 0 laktozy.

Kupuju ho přímým prodejem. Ne v běžném obchodě. Ale je fakt skvělej.