Avatar uživatele
juie

Jaký prostředek pomáhá proti mravencům doma???

Na chalupě máme lesní mravence a potřebujeme nutně se jich zbavit!!! :(((

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, dědapetr před 4741 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Jak se zbavit mravenců – rady, tipy, triky

Zdroj: http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­fo/ruzne/jak_se_zb­avit_mravencu_ra­dy_tipy_triky­.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

S nimi je nekonečný boj ,ale naposled nám moc pomohl roztlučený hřebíček/koření/ a nasypat kde se zdržuji . Nám se ztratili .Aspoň zatím.Prášek do pečiva ani soda ani nic na ně neplatilo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No,já zkoušel ten hřebíček,ale bez účinku.Někdy jsem měl vztek,když mi mravenci chodili po talíři,že jsem je chtěl vyhubit ohněm,ale proto že jsem se odstěhoval do bytu a o mravence jsem nezavadil ,tak to neřeším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pecudka

Nakoupit chemii v drogerii!!!!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Na lesní mravence bych byl opatrný. Jsou již vzácní a celkem dobře chrání zahradu od hmyzích škůdců. a jsou i chránění Dokud to nebudou buldočí či ohňoví mravenci, tak bych to zas tak neřešil. Doma se mi povedlo aby bylo jejich hnízdo respektováno.
Napsal bych na ČSOP – tam poradí – třeba i časem zařídí přenos mraveniště.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veverka001

Nám pomohlo nasypat před dveře sůl a udržovat ji vlhkou. Prostě ji kropit a oni by měli zmizet a pokud ne tak nwm to máš asi nějaký ,,divný" já je opravdu nesnášim…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

My sme u babky použili práve kypriací prášok do pečiva a pomohol. Mravce si tam ,,plávali" mŕtve.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Koupil bych postřik v drogeriji. Nejsou toxické pro lidi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek