hubickova

Jaký program si stáhnout (verzi zdarma) na psaní různých článků a povídek do Win XP?

Psala jsem v Libre Office a na starým pc s Win XP mi to prostě nešlo otevřít.Takže co si stáhnout?

Odpovědi
cochee

To je divné, proč by to nemělo jít? Libre Office (v aktuálních verzích) na XP běží, akorát XP musí být vybaveno servisním balíkem alespoň SP2. Jakou to píše chybu?

Ve zdroji (anglicky) jsou požadavky na systém pro instalaci LO.

Zdroj: http://www.li­breoffice.org/get-help/system-requirements/

ivzez

A máte Libre Office nainstalovánu
i na tom starém PC?
Doplňuji:
Pokud by šlo jenom o psaní (jestli nepotřebujete celý kancelářský balík),
můžete vyzkoušet třeba Abiword.