jirka21kufr

Jaký program se hodí na netbook pro nenáročného uživatele úpravu videa ?

Potřeboval bych program na úpravu videa do školy- natáčel jsem maturitní ples a ted to potřebuji sestříhat. Jaký program byste doporučili, aby vložil do videa hudbu, titulky a měl základní efekty.

Odpovědi
Melkor

Zakládní by měl být už ve windows a to Windows movie maker a jinak pro trošku lepší efekty sony vegas

Hulka

Určitě Windows movie maker, vše tohle umí a je součástí Windows.