suaeda

Jaký program použít na archivaci návodů, článků a fotek?

Chtěl bych program raději portabble na flashdisku, kam bych si mohl dávat roztříděné články a návody buď naskenované z časopisů, nebo překopírované z internetu (včetně fotek) i s web odkazy.
Dříve jsem používal InfoAngel http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/osobni_pla­novani/organi­zery_a_pripomi­nace/info-angel/?g[hledano]=info­angel&g[oz]=4­.1. Ale raději bych něco jiného. Poraďte co používáte, nebo co by šlo využít – díky.
Doplňuji:
Cloud jsem zrovna neměl na mysli.
Navíc nové cloud office od microsoftu ač bude pro domácnosti na 5 PC nebude zrovna levné. Bude se platit roční nájemné za užívání 2400. To už lze raději používat sice horší ale zadarmo od google. Hoši od Microšrotů to trochu přepískli.

Nejlepší odpověď
badisko

no osobne pouzivam pro tyto veci Skydrive ..jak na fotky …dokumenty..je tam moznost primo ve skydrive vytvorit documenty ve wordu ..sesit excelu..prezentaci v power pointu..poznamkovy blok Onenote atd …dostanes navic nelice kvalitni email atd navic se hodi na chytry telefony jako zaloha dat …fotek …no mrkni se zde .. http://window­s.microsoft.com/cs-cz/skydrive/dow­nload

Další odpovědi
Bedy

Skydrive je úplně zdarma – pokud si nechcete zvětšit prostor. 7GB je prostě úplně zdarma. Já Skydrive mám taky, mám ho propojený s mobilem.
Navrch úprava dokumentů je ve Skydrive opět zdarma – je tam základní Word, základní Excel, základní PowerPoint a OneNote.

Opravdu to placené není – nepleťte si to s Office 365!