jaký program potřebuji ke shlédnutí a stahování filmu z internetu

mám windows media player

Odpovědi
maryleu

stahovat není legalní přeci

Zuzka78

já osobně stahuji z CZ.Share, je to rychlé, ale platí se za to SMSkou, ale já jsem spokojená. Film je stažený za cca 12 min.Platím 99Kč za 50000 MB.A to je docela dost filmů.Žádný program k tomu nepotřebujete, potom se to přehraje ve windows media player.A také stahuju z Torrent.cz, k tomu potřebujete program Torrent(stahuje se ve stahuj.cz)Také se za to platí, ale míň, ale zase se to déle stahuje, třeba i dvě hodiny.Doporučuju na obě se zaregistrovat a zaplatit, nebudete litovat.

silverf

nepotřebuješ program, ale kodeky podle operačního systému který používáš – zadej do google FREE CODEC PACK a stáni si podle OS , který máš na PC