vlkadam10

jaký program na úpravu fotografií?

potřebuji nějaký spolehliví program na úpravu fotografií. děkuji
Doplňuji:
a taky zdarma

Nejlepší odpověď
led

Grafické programy na úpravu fotografií je treba vyberať nielen podľa ceny, ale i podľa možností a ´prívetivosti´(schop­nosti a potrebe užívateľa).
Pokiaľ niekto žiada bezplatný program, doporučujem Gimp (niečo ako odľahčený photoschop) alebo IrfanView
Ad ondra07
vaše programy sú dobré, ale platené.

Další odpovědi
hanny 2

Tady si vyber –

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­137&q=program+na+%C3%­BApravu+fotogra­fi%C3%AD&sa=Vyh­ledat

ondra07

Nejlepší je podle mě Corel a Zoner photo studio, který používám já.