Hanz Blažek

Jaký program na tvorbu webu byste doporučili ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

tvorba webu vyžaduje znalost minimálně jazyka html.
lze tvořit „weby“ i automaticky (Word, excel, WYSIWYG editory), ale to není to pravé ořechové (zkuste CoffeeCup HTML Editor od společnosti CoffeeCup Software).
Postupně zjistíte nutnost poznání ovládat CSS, java script, php, mysql.
Doplňuji:
jako editor doporučuji PSPad.

Další odpovědi

Notepad.

lukas.zmizik

notepad, pspad…a znalost html

pri kazdem pokusu vytvorit stranku ve wordu nebo frontpage zjistis, ze tu a tam ti neco nesedne a bude to nutne upravit pomoci html…

jenomze … v tom ostatnim kodu z wordu se ani prase nevyzna, jelikoz kazdy ma svuj rozum a programuje svou metodou… a pak clovek lituje, ze to cele nezacal kodovat uz od zacatku sam…