Demka

Jaký program na tvorbu videa?

Ahoj, používám Windows Movie Maker, ale k mé práci nestačí. Potřebuji něco, kde budu moct i sestříhat jiné filmy a vložit to do něj. Kde je více možností! Nejlepší by byl nějaký český…

Děkuji, za případné nápady…!!

Nejlepší odpověď
Babunka

Sony vegas. Nic lepšího není.

Další odpovědi
Michal Kole

Nebo Pinaccle studio (mám pocit, že k některému HW se dává i česká verze, ale nejsem si jistý)

http://www.pin­naclesys.com/Pu­blicSite/uk/Pro­ducts/Consumer+Pro­ducts/Home+Vi­deo/Studio+Fa­mily/Studio+HD+15­.htm

P.T.

Připojuji se k Sony Vegas. Navíc na internetu na něj existuje i podrobný český návod, který jsem k jinému editačnímu programu nikde nikdy nenašel.

A na tvorbu grafických efektů je super Adobe After Effects. Akorát to chce i pořádnou mašinu 🙂

Heretix

Dle mého neprofesionálního soudu je ne na střih videa nejlepší Adobe Premiere, i když uživatelsky přívětivější je právě ten Sony Vegas…