Poklička

Jaky program na roztřiděni fotek podle EXIF?

Dobrý den, Jaky program na roztřiděni fotek podle EXIF (data), doporučili byste mi nějaký program, který by po zadání určitých parametrů dokázal automaticky setřídit 28070 fotek dle data pořízení do složek? Pro skupinu fotek z určitého data by vytvořil složku a přesunul do ní. Díky za tipy.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Přesně tohle a mnohé další dovede digiKam. Většina profesionálů ho používá.

Další odpovědi
ptáč

Tohle přece umí prohlížeč ve win. Stačí nastavit údaje o položkách, které chcete zobrazit (jako jsou ohnisková vzdálenost, typ, režim blesku, rok, rychlost ISO, šířka, verze souboru exif, výrobce objektivu, výška, závěrka clony, barva, bitová hloubka, datum pořízení atd.)

Lamalam

Taktéž používám digiKam (pokud ti nevadí, že je to pro Linux).