lenka.h

Jaký program je dobrý k práci s videem?

V jakém volně dostupném programu je možné pracovat s videem, kde bych mohla stříhat film a různě upravovat?
Doplňuji:
Movie Maker jsem si stáhla, ale prý to nepodporuje videa v AVCHD, ve kterém mi je nahrává kamera. Kdybych si je dala do mp4, tak by mi to snížilo kvalitu videa, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Windows Movie Maker jiné jsou placené např. Sony Vegas

Další odpovědi
Poklička

Adobe Premiere Pro CC

doldas

Záleží na tom, co znamená „různě upravovat“. Já používám Avidemux, který je free, ale určitě neumí tolik co třeba ten Adobe Premiere. Pokud jde jen o nastříhání nebo úpravu barev a další korekce, lze to udělat i v XMediaRecode, kde to rovnou exportuju kam potřebuju.

mikee.nikee

Já používám Sony Vegas. Sice se to platí ale na YouTube máš několik videí jak to míz zdarma ;)