Nikoltyna

Jaký program doporučujete na hezké kreslení na windows 8 ??? :D

Potřebuji na zítra nakreslit jednoduchou věc ale neznám žádný program

Odpovědi
ivzez

Freeware: Photo Filtre, Gimp, …

U Photo Filtre si ohlídej verzi:
Starší verze jsou zdarma, nové lze stáhnout jenom k vyzkoušení
(po 30 dnech bys musela zaplatit licenci nebo program odinstalovat).

anonym

Holka – pokud potřebuješ nakreslit kolečko nebo čtvereček, stačí ti Win Malování…
Pokud něco složitějšího, třeba CorelDraw, PhotoShop, GIMP…
Kdybys tak namísto „hezké kreslení“ napsala trochu přesněji, co vlastně chceš…
😉
No – ale pokud si stáhneš GIMP (třeba odsud – http://www.gim­p.org/ ), chybu neuděláš – jen – protože má značné možnosti, je seznámení se s ním trošku složitější. Zato pak nakreslíš nebo upravíš cokoli.
😉