dennis15

Jaký program by se hodil na vytváření grafiky do programů kromě Malování?

Jeden program jsem vytvořil a použil jsem k tomu Malování, ale není to nic moc (jediné co jsem tam dal byl křížek pro zavření – je červený a po najetí zezelená) odkaz zde:

http://www.uloz­.to/12135966/grap­hics-exe
(pro spuštění je nutný mít nainstalovaný .NET Framework)

Zato takový Steam (pokud znáte) je nádherně graficky vypadající program a nevím jak mohli vytvořit takovouhle grafiku. Ne, že bych se chtěl opičit :).

Nebo např. do her se v malování nedá vytvořit ani „auto“ natož například nějaké postavy.

Takže abych to shrnul – potřeboval bych jakýkoli program nejlépe určený k vytváření grafiky do programů.

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Nejznámější bezplatné grafické editory, které se dají použít i pro tvorbu grafiky do her:

www.gimp.cz – bitmapy

www.blender.org – 3D editor

www.inkscape.org – vektorový editor (2D)