leporela22

Jaký program by byl ideální na učení angličtiny?

Dobrý den chci se zeptat, učím se angličtinu jako samouk. Mám nějaké materiály z kterých se učím i na internetu je hodně stránek, jenomže problém je ten, že když se učím například ukazovací zájmena, tak jsou cvičení jen na ukazovací zájmena, takže už vím, že tam bude třeba „there is“ nebo „there are“ jelikož to je v té sekci. To samé se slovíčkama už si pamatuji jak jdou po sobě jelikož si to furt čtu. A moje otázka je jestli není nějaký program kam bych napsal třeba 100 slov a on by je náhodně vybíral, nebo i věty z každé lekce bych vzal 2 věty a potom bych to doplňoval. Možná by to šlo i v excelu to jsem ještě nezkoušel. Ale pokud máte nějaké zkušenosti nebo rady, budu rád.
Děkuji

Ten Quizlet vypadá zajímavě zkusím, a duolingo už používám.

Nejlepší odpověď
Rokio

Doporučuji aplikaci Duolingo.

Další odpovědi
Anonymka15+

https://quizlet­.com/

Tw!st

Souhlasím s Rokiem, momentálně se učím s Duolingo Španělštinu a je to perfektní appka 🙂

Zvědavý

Jel bych tak aspoň na rok do Britálie. Ten rok ti dá vice než 3 roky v jazykovce u nás.