Jaký program

Potrebuji propojit PC s mobilem Samsung Galaxy Gio. Na PC mám windows XP

Nejlepší odpověď
IK

Co to říká když to propojíš USB?
Pokud jsi připojený k internetu tak si většinou operační systém ovladač sám najde, nebo pokud máš k tomu CD tak sám nainstaluješ a tohle má i Bluetooth

Další odpovědi
Michal Kole

Stáhněte si SAMSUNG Kies PC Sync
http://www.sam­sung.com/cz/sup­port/model/GT-S5660DSAXEZ-downloads?isMa­nualDownload=true

IK: Já z CD moc neinstaluji, ale rovnou si stáhnu novější verzi z netu, protože verze na CD bývají staré několik měsíců.