já používám a tube catcher a jsem s ním spokojený. Dokonce pokud chceš z videa udělat jen mp3 tak to umí.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5923 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já používám VDownloader, je free a podporuje spoustu fomátů i serverů.
Zdroj: http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/ostatni/vdownloader/
|
0
před 5923 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já používám IDM(internet download manager)a nedám na něj dopustit,pokud
si ho nainstalujete a dáte integrovat do svého prohlížeče,tak když si
kliknu v You Tube na video,tak v pravém rohu videa se mi vždy objeví ikona
downloanderu a po kliknuti na něj okamžitě stahuji,zkrátka super a bez
složitých problémů.
tady je důkaz:
http://leteckaposta.cz/187692081
|
0
před 5923 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Dobrý den.
Atube catcher je hodně dobrý stahne vam video treba v AVI nebo jen MP3 či
rovnou 3GP do mobilu a tak.Navíc je freeware a zvlada mnohem vic stranek nez je
třeba jen youtube.
|
0
před 5922 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |