seraphico

Jaký/který předmět jste měli ve škole nejméně rádi?

A proč?

Jaký – odborný, všeobecný
Který MAT, CJL, NEJ atd.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Výtvarnou výchovu a hudební výchovu: když člověk nemá vůbec nadání, tak má z těchto předmětu jen mindrák ..

Další odpovědi
dust8

Matiku, protože jsem jí často vůbec nechápal.

Rokio

Účetnictví, protože to byl strašně těžký předmět a někteří na něm i propadali.

Vojta24

Dějepis naprosto jednoznačně. Ještě tak moderní dějiny by mě bavily, ale ty se na školách moc neučily. To byly jen samé armádní vymaštěné palice a ještě vymaštěnější aristokrati – hrůza. Naopak matematika a fyzika byly super, snažil jsem se přijít na chuť i chemii ale neměl jsem na to bohužel buňky a dost trpělivosti, jazyky jsem bral jako takovou nutnost, raději bych mluvil od narození anglicky a tím pádem bych se už cizí jazyk nemusel učit 🙂, škoda že rodiče trvali na tradiční výchově v českém jazyce, ale vůbec jim to nemám za zlé, to zase ne 🙂

anonym

Matematiku a chemii. U matematiky to není důvod zásadní postoje, ale pokud by matematika plnila své poslání prostřednictvím výuky, pak by mě i třeba bavila více.

Emefej

Výtvarnou výchovu – absolutně neumím kreslit a moje výtvory vždy byly strašné.