Elk

Jaký pozdrav používají houbaři?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Rostou? 🙂

Další odpovědi
marci1

My se zdravíme : „Houbám zdar !“ 🙂
Doplňuji:
Ještě by se mohlo zdravit : „Smotlachův zdar !“ 🙂

Lamalam

Když v lese potkám jiného houbaře, obvykle řeknu „Jé, kde jse to našel?“

ptáč

Spař choroš!

Zdroj: img.ceskatele­vize.cz/program/po­rady/103191282­50/foto09/m_11726­.jpg

briketka10

našli, našli ??

bolak

Plný koš! – (smekne klobouk) Plný koš i tobě.

Alesh

S ohledem na to, že jsem nikdy ani neslyšel o nějaké houbařské organizaci, cechu apod., tak dost pochybuji, že by něco takového, jako je houbařský pozdrav, existovalo.

geekocz

Lovu zdar?

anonym

Pozor!má houbu!