STUDENTKAEVA

Jaký používáte zubní kartáček?

Odpovědi
da ny

Curaprox 5460 ultra soft, někdy mezizubní TePe apod., též jednosvazkový kartáček soft :).
Elektrický nepoužívám.

ptáč

Jsou jisté situace, kdy se člověk musí vzepřít a říct ano, to je pravda. Tak je společensky dáno, že to, co je nám předloženo musí být nutným indexem k jinak nudnému životu. Jenže někdy se chce doplnit něco ke skutečnosti, že někdo viděl něco jiného a nelze to umlčet. Takže nezbývá než počkat, než jak se situace vyvrbí a pak souhlasit s většinou. Někdy je opravdu těžké říct „ne nemáte pravdu, vy zkreslujete. A tím ovládáte lidi. Ne, nesouhlasím. Ne, není to tak jak říkáte. Je to tak jak vám to vysvětluji. Vždyť s tím vlastně souhlasíte.“
Ale ten zubní kartáček je vám toho dokladem.