Avatar uživatele
ReHu

Jaký používáte zámek na kolo? Pokud jezdíte. Dali byste za něj více než 2 tis Kč?

http://www.bez­pecnostni-zamek.cz/kata­log/bordo-nejlepsi-zamky-na-kolo-e185/bordo-granit-x-plus-650085-bily-zamek-na-kolo-i1283

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Mě to přijde zbytečné.
K normálnímu kolu do města nebo hospody mi stačí lepší normální zámek a na kolo na delší ježdění zámek sice mám, ale nepoužívám, neb nechávám kolik u sebe.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, gecco před 3161 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lexx

2 litry za zámek ? pro pána Jána…za tu sumu je nový velocipéd

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Tak tolik bych jistě nedal. Je nutné počítat s tím, že i takto zabezpečené kolo lze ukrást.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rigormortis

Zámek je to krásný ale zbytečně drahý,
Pokud už si koupíte kolo na které by jste dal takovýto zámek, tak ho stejně zahodíte do prvního křoví.

  1. vysoká hmotnost (1,6kg)…na kolech je to docela znát
  2. čím větší zámek, tím víc přitahuje zloděje
  3. poškození zamykaných částí, nejčastěji rámu (zase hmotnost)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Za kolo ano. Nicméně když už někdo dá za kolo 50 000 a více, tak ho nějaký zámek nemůže rozhodit.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Používám úplně obyčejný zámek – jen, aby kolo nešlo prostě rovnou odvést – kolo, v podstatě, nespouštím z dohledu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
danduska

Dva tisíce za zámek? :D Já mám podobný jako je tenhle www.abcsport.cz/za­mek-na-kolo-ean55-skup294.php a úplně mi stačí :D Jako možná kdybych měla kolo za 100tis, tak bych uvažovala o zámku za dva tisíce, jinak ne :D

před 3147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sisska

Jak říkáte, mít kolo za xxx tisícovek korun tak budu přemýšlet i nad zámkem za dva tisíce korun :)

před 3145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
danduska

ale nemyslíte si, že když zloběj bude chtít tak to kolo ukrade i s tím zámkem? V dnešní době jsou zloběji koumaci.

před 3143 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek