151kbar151

Jaký používáte prohlížeč?

Nejlepší odpověď
annas

Iinternet Explorer

Ztrácím energii, kéž už by program na „modrou lištu“ fungoval!!! Neříkám, když se výjimečně nepovede najít otázku, ale pravidelně … Zřejmě jsem nenapravitelná. Tentokrát pánové, Dr.Axle i dědopetře, děkuji vám.

Používám také Firefoc a Google Chrome.

Další odpovědi
anonym

Iinternet Explorer

Už je to snad po 5., zkus se aspoň jednou juknout do modré lišty, od toho tam je.

dědapetr

Firefox

Tady už je velké množství odpovědí,skus zadat otázku do modré lišty.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­150&q=Jak%C3%BD+pou­%C5%BE%C3%ADv%C3%A1te+pr­ohl%C3%AD%C5%B­Ee%C4%8D%3F&s­a=Vyhledat#937

vivatis2-

Jiný

Zapoměl si na google chrome!!

arygnoc

Firefox

vyhovuje mi možnost tvorby vlastních doplnků, pluginů.
Nenahraditelný, umí to, co jiné prohlížeče ne.
Pro tvůrce webovek nepostradatelný.

baghira

Jiný

Google Chrome.
Dříve FF, ale GC mi vyhovuje víc.

rottkiw

Jiný

Google Chrome..!! :) Ten je nejlepší..!!!

Fildas

Jiný

Chrome od Googlu samozřejmě…

casey

Opera

k tomu funkci opera link, cimz se mi synchronizujou zalozky na vsech pc, kde jsem prihlasen (doma, v praci,ntb…)

rynek878

Iinternet Explorer

a Maxthon 1,2,3,Firefox,Go­ogle Chrome,Apple Safari,Avant Browser.

DusanOrlik

Jiný

Google Chrome,ten se mi zdá rychlí a spolehlivý,narozdíl od Internetu Exploreru!

Natee

Iinternet Explorer

A jsem naprosto spokojená.

Jikra

Iinternet Explorer

jendahun

Jiný

Google Chrome

anonym

Pokud budeš i nadále planě a infantilně exhibovat a porušovat kodex, bude ti admini nemilosrdně mazat otázky a při recidivě ti prostě zablokuje účet.