Avatar uživatele
arygnoc

Jaký používate prohlížeč?

Dnes jsem přeinstaloval FF 3.6.15 na Firefox/2.0.0.20 a nestačím zírat – CPU běží v pohodě, nic se neseká, nezamrzá, no prostě super.

Staré dobré časy, kdy ječtě FF běžel bez Contajneru.

Máte dobré skušenosti s novýma verzemi prohlížečů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4783 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Používám také Firefox a není co řešit,ani měnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Nejčastěji Google Chrome. Mozzila vázne.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-internetovy-prohlizec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Google Chrome. Zatím nejlepší zkušenost ze všech prohlížečů. Máte pravdu, někdy stojí nová verze natolik za prd, že ji člověk nakonec rád odinstaluje. Totéž se mi kdysi přihodilo s IE 8 a 7, šel jsem tehdy ještě rád zpátky na sedmičku (nebo ze 7 na 6? už nevím)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Já dneska nainstaloval IE 9 finální verzi a zatím to šlape o poznání líp jak IE 8. Mimo to mám i Firefox ve verzi 3. 6. 15 a taktéž jsem spokojen, vše funguje tak jak má. Mám OS W7 32 bit. Na XPéčkách jsem měl IE 7 a to tam moc nejelo. IE 9 již na XPéčkách otestovat nepůjde .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

používám Operu, vyhovuje mi nejvíce, i když některé internetové aplikace v ní nefungují přesně tak, jak mají, tak to potom přepínám na Mozillu na IE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Používám Operu, ale už na dvoje stránky mi nejde přihlásit, musel jsem se tam dostat přes „archaický“ IE 8, tak se chystám na Google chrome 9.Dcera mi ho doporučila a všechno tam šlo jak má.Tak uvidíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zkuste ještě nejnovější Firefox 4.0 beta 🙂
http://www.mo­zilla.com/en-US/firefox/RC/
třeba budete opět pozitivně udiven …

jako uživatel na domácím pc používám chrome, protože odpovídá definici „just works“, jednoduché, přehledné a hlavně velice rychlé rozhraní tohoto prohlížeče mu u mě zajišťuje první příčku v použitelnosti.

firefox má obrovské možnosti zoršiřitelnosti a vlastních úprav pomocí doplňků – ty mají daleko větší možnosti díky architektiře než v jiných prohlížečích a tak nechybí debugery, analyzery kodu, konzole, čtečky http hlaviček, webcapture, a spousta dalších funkcí … to vše používám běžně při vývoji a jako vývojář a tedy z pohledu vývojáře bych zase naopak za nejlepší označil právě firefox.

ostatní prohlížeče pro mne nejsou ničím zajímavé. Opera je rychlá ale ne rychlejší než chrome, mocná, ale ne mocnější než firefox 🙂 Safari je totéž co chrome (mají identické jádro webkit), ie/maxthon jsou bohužel proslulé neuvěřitelnou chybovostí a neefektivitou starého kódu jádra trident, nedodržování specifikací, záměrné nekompatibility, bezpečnostní díry typu activex – nedoporučuji je používat vůbec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek