barusee

Jaký používáte internetový prohlížeč a proč vám vyhovuje zrovna ten?

Odpovědi
irij

Mozila, nepoužívá prvky Activex. před tím explorer byl v češtině a vlastně úplně první , s kterým jsem se setkal, a než jsem pochopil, že je prohlížečů více.

arygnoc

FF, ale starší, protože na sebe nenabaluje množství balastu.
Vyhovuje mi jeho flexibilita.

Doplňuji:
Upřesním:

ve FF je množství doplnků, které si můžete (nemusíte) nainstalovat, podle vašich potřeb.
Chodím pravidelně „opravovat“ kamarádovi komp „vono te nějak nejde“) a šílím, protože jeho FF je úplně jinej, než ten můj.
A to je obrovská výhoda FF.
Co uživatel ,to jiný prohlížeč. Každý si ho může přispůsobit, jak potřebuje.

(a kde jsou ty palce? :) )

Děda Louda

V mé prozatím krátké praxi a při nevelkých zkušenostech, používám obvykle Internet Explorer, v současnosti ve verzi 8, uvažuji o přechhodu na devítku, až bude posbíráno více zkušeností a vychytány prvotní mouchy. Zhusta se také obracím na Google Chrom, jenž zase nabízí trochu přívětivější asociace k přidruženým službám.

Jikra

3 roky IE před týdnem Mozila a včera zase návrat k IE holt zvyk je zvyk a hlavně kvůli mailům.

quentos

ChromePlus, nejnovější verzi Google Chrome. Ze všech prohlžečů se nejmíň seká a obyčejně bejvá rychlej jaxviň

Terryle

Chrome – jednoduchej a rychlej, prostě mi stačí. Už si nevzpomenu, proč jsem zběhla od Exploreru, ale pro Chrome hrála právě ta rychlost. Opera se občas nějak podivně sekala a odmítala psát do příkazovýho řádku a Mozilla žere výkon jako kráva. Vyhrál Google a od té doby jsem neměla důvod ho měnit…

dědapetr

Google chrome a mozilu oba mě vyhovují.

MILAN1961

S počítačem pracuji asi 5 let a celou dobu používám google chrome.Jsem s ním nadmíru spokojen,rychlost dobrá a hlavně jsem již senior a google automaticky překládá a to je něco pro mne.To víte stará škola dříve se učila ještě tak ruština.