Avatar uživatele
barusee

Jaký používáte internetový prohlížeč a proč vám vyhovuje zrovna ten?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? irij, dědapetr před 4786 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
irij

Mozila, nepoužívá prvky Activex. před tím explorer byl v češtině a vlastně úplně první , s kterým jsem se setkal, a než jsem pochopil, že je prohlížečů více.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

FF, ale starší, protože na sebe nenabaluje množství balastu.
Vyhovuje mi jeho flexibilita.

Doplňuji:
Upřesním:

ve FF je množství doplnků, které si můžete (nemusíte) nainstalovat, podle vašich potřeb.
Chodím pravidelně „opravovat“ kamarádovi komp „vono te nějak nejde“) a šílím, protože jeho FF je úplně jinej, než ten můj.
A to je obrovská výhoda FF.
Co uživatel ,to jiný prohlížeč. Každý si ho může přispůsobit, jak potřebuje.

(a kde jsou ty palce? :) )

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

V mé prozatím krátké praxi a při nevelkých zkušenostech, používám obvykle Internet Explorer, v současnosti ve verzi 8, uvažuji o přechhodu na devítku, až bude posbíráno více zkušeností a vychytány prvotní mouchy. Zhusta se také obracím na Google Chrom, jenž zase nabízí trochu přívětivější asociace k přidruženým službám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

3 roky IE před týdnem Mozila a včera zase návrat k IE holt zvyk je zvyk a hlavně kvůli mailům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ChromePlus, nejnovější verzi Google Chrome. Ze všech prohlžečů se nejmíň seká a obyčejně bejvá rychlej jaxviň

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Chrome – jednoduchej a rychlej, prostě mi stačí. Už si nevzpomenu, proč jsem zběhla od Exploreru, ale pro Chrome hrála právě ta rychlost. Opera se občas nějak podivně sekala a odmítala psát do příkazovýho řádku a Mozilla žere výkon jako kráva. Vyhrál Google a od té doby jsem neměla důvod ho měnit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Google chrome a mozilu oba mě vyhovují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

S počítačem pracuji asi 5 let a celou dobu používám google chrome.Jsem s ním nadmíru spokojen,rychlost dobrá a hlavně jsem již senior a google automaticky překládá a to je něco pro mne.To víte stará škola dříve se učila ještě tak ruština.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek