Adula.57

Jaký použít program v tomto případě?

Dobrý den,
celý minulý rok jsem fotila jeden strom a chtěla bych to nějak pospojovat a udělat z toho jednu fotku. Nevíte jaký mám použít program?
Doplňuji:
Nene, špatně jsem to napsala. 🙂 je to několik fotek stejnýho místa. Někde na internetu jsem něco takového viděla, ale tam z těch fotek byly úzký proužky a to tvořilo jeden obraz.

Odpovědi
gecco

Jeden strom je ´rozkouskován´ na několika fotkách – ano?
😉

Jako téměř vždy doporučím GIMP (free, ke stažení – http://www.gim­p.org/ ).
Doplňuji:
Asi ne zcela rozumím…
Jde o spojení několika fotek do jedné? (panorama, koláž…) – GIMP je výborný.
😉
Umožní fotky pospojovat, případně minimalizovat rozdíly mezi nimi (např. panorama), umožní je i nařezat (a opět poskládat)…
😉

mosoj

Říká se tomu časosběr a dělá se z toho časosběrné video.
Do jedné fotky je to bezvýznamné.

http://www.fo­toradce.cz/fo­tografujeme-casosber-2-zpracovani-clanekid1318
Doplňuji:
Nebo každý snímek zvlášť jako koláž. Zde se meze fantasii nekladou. Koláž uděláš v každém i jednoduchém editoru fotografií.