e1232851@trb

Jaký postup by jste navrhl pro ověření nebo vyvrácení přítomnosti rezonance na obráběcím stroji?

Odpovědi
Hlada

Zaplatit zkušeného obráběče. Kdo nemá pro stroj cit, nevidí a neslyší, nemá na něm co dělat.

JájsemRaibek

Jasná otázka, kde je zadání domácího úkolu.
Úkoly se zde nedělají a mimochodem, zkus český jazyk a slovo byste.

Hlada

Jestli je to domácí úkol, tak se nedivím podnikatelům, že raději příjmou někoho od fochu.

JájsemRaibek

Jen upřesním zadání otázky, aby nemohl uživatel následně otázku změnit:

Pokročilý

e1232851@trb
Jaký postup by jste navrhl pro ověření nebo vyvrácení přítomnosti rezonance na obráběcím stroji?