jaky postup?

dobry den,jestli si pamatujete psala jsem vam,ze muj manzel nedostal rozsudek a presto sedi ve veznici.mohl byste mi poradit jaky by mel byt postup toho kdyz uz manzel nahlasil svemu vedoucimu to ze neobdrzel rozsudek a je ve vezeni?bylo mu receno ze za nim prijde dozorovy statni zastupce a zacnou to cele resit.nevite jak dlouho to muze trvat nez se k manzelovi nekdo dostane a jak se toto resi?predem dekuji Trejbalova

Nejlepší odpověď
standa

Bez bližších znalostí obsahu a formy zmiňovaného „nahlášení“ , je velice problematické odhadovat ZDA vůbec a případně KDY se státní zástupce dostaví k manželovi.

Doporučuji, abyste Vy zajistila předání potřebného dopisu na státní zastupitelsví. Do dopisu uveďte vškeré známé skutečnosti. Určitě musíte obdržet odpověď, bohužel ale ta lhůta pro odpověď je až 60 dní.

Tak buďte trpělivá.