Complex

Jaký/který poslední film jste sledovali společně s babičkou či dědou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Film si nepamatuju, ale určitě jsme sledovali Večerníček v TV.

Další odpovědi
ivzez

Žádný. K babičce, která si nikdy nepořídila televizi,
jsme jezdívaly (se sestrou) často a filmy nám u ní nechyběly.

yuko

Je to už hodně dávno. S babičkou jsem byla naposledy v kině a Noc na Karlštejně. Na co jsme se spolu dívaly naposledy v televizi, to nevím, ale na Sandokana určitě. S rodiči jsem byla naposledy v kině během letních prázdnin na horách. To šla tenkrát celá vesnice. Hrál se film Vesničko má středisková. Jen je mi líto, že neviděli Pelíšky. To už bohužel nestihli, i když jsem měla film na videokazetě. Nechtěli obtěžovat souseda, který měl videopřehrávač.

Drap

Žádný . Babičku jsem znal jenom jednu, druhá i oba dědové zemřeli dávno před tím, než bylo mé narození. Navíc to bylo b době, kdy nešlo jen tak pustit doma film.

jirka F

S dědou když ještě žil,tak večerníček.Film si nepamatuji většinou poslouchal rádio.