Miroslavst

Jaký počítač použít pro připojení k internetu?

Rovnou přiznám, že se mi nechce vyhledávat a tak se dotazuji zde.
Chtěl bych pro práci s internetem-připojení, prohlížení, přehrávání hudby či videa, případně stažení nějakých souborů, skype používat ještě druhý počítač.
Jakou minimální konfiguraci použít?
Operační systém Wxp. Takže zvukovka, grafika, paměť a procesor.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

pokiaľ nie na „vážnu“ prácu stačí aj malý netbook

Další odpovědi
anonym

http://www.e-vtipy.cz/show­.php?id=5090&be­gin=1&offset=0&PHPSES­SID=a85225327fc6d27e10b1­71f8d9fd1c6c