Lurius

Jaké pocity ve vás vzbuzuje podobná hudba?

Je to zvláštní, někdy mě atmosféra hudby dokáže úplně odříznout od reality aby mi vytvořila zcela jinou, často se i cítím jako někdo jiný v neznámém prostředí, už léta se marně snažím popsat tyhle pocity, cítíte při poslechu podobné hudby něco podobného?

http://www.you­tube.com/watch?v=t65Mcl7­mT6g

Nejlepší odpověď
yuko

Poslechnu si to znovu, i kdyz si myslim, ze pri poslechu takove hudby to ve mne vyvola smutek. A po tom tedy netouzim.

Další odpovědi
marci1

Pro mě zní hororově, strašidelně. A není divu, jelikož tato hudba patří k hororové hře „Scratches“. ☻

ivzez

Nemám ráda horory…

Kelt

Každý prožívá hudební zážitky jinak. Jsou skladby, které na mne působí emotivněji. Ale to musí hrát symfonický orchestr a opravdové nástroje a ne zvukové efekty. Je to hudba do filmu, spíše do hororu. dělaná pro peníze, ne pro lásku.

Kepler

Je to smutné, ponuré, podle mně dobře zkomponované. Jako hororové mi to moc nepřipadá, hrůzou se mi nenapřimuje vůbec nic a adrenalin se nevyplavil. Já mám ale radši veselí, takže běžně bych si to nepouštěl.

xxx3

že je to taková poněkud obyčejnější vykrádačka Arvo Pärta
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MmBrepbZji0
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uW0StzgQG38

yuko

Protože se na horory nedívám, je jich v současném světě víc než dost, nepoznala bych, že jde o hudbu z hororového filmu. Je to takové tajemné, smutné. Asi se to opravdu hodí k filmovému ději. Každý druh hudby v nás vyvolává různé pocity.