mosoj

Jaký pobyt si má koupit ?

O co přijdu když si nekoupím welness pobyt na horách, ale koupím si jenom pobyt na horách. Ať hledám jak hledám, pořád žádný rozdíl nevidím.
Doplňuji:
Je vidět že to slovíčko přece jen někoho zaujme. To je je ale vše.

Nejlepší odpověď
petra15

To se jen tak jmenuje, aby to mohlo být drazsí. Zádný wellness neber, to melo stejne být jen pro zeny…jsou to ruzné masáze a beauty – tam se muzum nedají tahat peníze z kapes.:-)xD

Další odpovědi
anonym

„wellness“ je ´in´ a dobře to zní…
To je asi vše.
😉

huxa

Ve wellness pobytu by jsi měl mít v ceně zahrnuto také návštěvu welness centra (nejspíše v podobě poukázek), v kterém můžeš navštívit třeba bazén, whirpool bazén, různé bazény s trykami, chrliči, protiproudy, apod., dále masáře, sauny, lázně, tělocvičnu a třeba i solní jeskyni, záleží doopravdy na daném wellness centru.

lota

Řekla bych, že wellness navíc bude zahrnovat i nějaké relaxační procedury, vstup do hotelového bazénu, sauny, sportovního areálu. Hotel, který to má a nejde o wellness pobyt to bude mít zpoplatněné zvlášť. I když, tady tohle by klidně mohl být wellness pobyt a neříkají tomu tak: http://amplion­.centrum.cz/31693-harrachov-3-az-6-dni-pro-dva-se-vstupem-do-rimskych-lazni. Asi je to trošku slovíčkaření. Koupila bych si to podle detailní nabídky a ne nadpisu či názvu balíčku.

Nazdar Bazar

V podstatě o nic.
Doplňuji:
Pobyt na horách je sám o sobě zdraví prospěšný. A co se týče wellnes je to spíše už takový nadstandart.