Jaký plat má úřednice na úřadě práce? V jaké je platové třídě?

Myslím tu ženskou co tam sedí za stolem a rozhoduje do jaké firmy Vás přidělí.

Škoda, že nemůže zaměstnavateli nařídit Vás zaměstnat. To je by měla vláda dořešit, aby úřad práce k něčemu skutečně byl.

Nejlepší odpověď
baghira

Katalog prací ve státní správě, položka 2.10.20 referent zaměstnanosti, platová třída 6 až 15.

Lidé se nikam nepřidělují, a stát nemá firmám co nařizovat, koho mají nebo nemají přijmout. Nežijeme už chválabohu v komunismu. I když se mnoha lidem stýská.
Doplňuji:
Ta ženská za stolem má samozřejmě tu šestku, maximálně sedmičku.