zjentek

Jaký pívo vznikne smícháním jedné rázné desítky a jedné ryze hořké dvanáctky, obé od Radegastu?

Odpovědi
autacek

Tipnul bych, že jedenáctka.

Kepler

Jako lokální patrtiot bych měl být na Radegast hrdý, ale nejsem. Nemám rád přespříliš hořká piva. Z mého pohledu Radegast po smíchání zkazí jakékoliv jiné pivo i jiné značky.

zbyndo

Vznikne rezany Radegast,a kľudne to môže byť 11_tka,keďže napr.12_tka je to preto,lebo obsahuje 12 % chmeloveho extraktu, aspoň by mala,a mala by mať 4,5% alkohollu

hapiky

Ono to zase není tak extra těžké to vyzkoušet. Já piji jen tu „plnotučnou“ tak nevím…

marci1

Tak bude to: 10+12=22:2=11 a je z toho „rázký“ 11°Radek. 🙂

Expositor

Je třeba se na to podívat vědecky. Já bych tipoval tak 0.7 litru čuránků. Pokud to teda mícháte v bříšku …

marci1

U nás se říká „řezané“ pivo, pivu čepovanému napůl tmavým a napůl světlým. 🙂