uccello

Jaký paralyzér koupit přítelkyni na obranu?

Včera měla docela na mále, když večer jela z práce a na zastávce narazila na partičku ožralých floutků. Bohužel není v mých silách ji každý den doprovázet, tak jsem se rozhodl ji pořídit nějakou věcičku pro případ nouze. Doporučili byste mi nějaký paralyzér vhodný pro dámu a dostatečně účinný na to, aby se agresor jen tak nezvedl? Popř. parametry. Děkuji
Doplňuji:
Pozn.: Mám na mysli elektrický

Odpovědi
cochee

Dlouho jsem el. paralyzéry nestudoval, ale zaměř se na nějaký s pojistkou. Je to poutko kolem zápěstí a kdyby se stalo, že jí bude vyškubnut z ruky, tak se to poutko vytrhne a to je ta pojistka, paralyzér nyní nelze spustit. Jinak účinnost je podle mě víceméně stejná, jde jen o to pravidelně kontrolovat baterku.

uccello

Tak jsem stačil shlédnout nějaké testy v praxi a jednoznačně vítězí pepřáky. Paralyzéry jsou takřka bez účinku.