Michalant

Jaký originální dárek koupit na Valentýna?

Odpovědi
elkon

Žádný, zase jeden z těch vnucovaných svátků. Kdyby mě náhodou (a že se to nestane), napadlo něco koupit, tak dostanu vynadáno. Všechny ženy kolem mě mají stejný názor.

Rokio

Moje návrhy na dárek na Valentýna:

  • poslat obdarované osobě 100 Kč na účet den před Valentýnem, pak vytvořit poukázku na 100 Kč a předat ji na tento svátek osobě, kterou chceš obdarovat
  • koupit dražší zákusek obdarované osobě
  • koupit bonboniéru a složit báseň pro obdarovanou osobu
  • koupit poukázku na masáž
  • koupit kosmetiku

ivzez

O originální dárek půjde, pokud jej vymyslíte sám.
Navíc jen Vy znáte toho, koho chcete obdarovat → měl
byste vycházet z jeho zájmů, přání apod.

Jaroslavsla

Tak to já koupil pro přítelkyni na Valentýna kurz vaření 😁 dáváme si s přítelkyní takové dárky, takže věřím tomu, že ji to nijak neurazí.

Popkorny

Kurz na vaření? kde se to dá koupit? to není špatná recese…

Miladslan

Já jsem kupovala pro mamku na vánoce kurzy vaření, na kurz vařeni indicke kuchyně, protože ji má hodně ráda z portálu https://www.a­drop.cz/kurzy-vareni, je super, že mají platnost poukazů na rok, a také s možností prodloužení až o další rok.

michalejvic

No já chci koupit přítelkyni let stíhačkou https://coolza­zitky.cz/let-stihackou/2685-exkluzivni-let-stihackou-l-29.html ovšem se obávám, že to nepřežije :D máte někdo zkušenosti s letem stíhačkou?

novaklen

Já osobně teda na Valentýna moc nějakým hmotným dárkům nefandím. Naopak si myslím, že na Valentýna je lepší darovat nějaký společný zážitek. To má podle mého názoru mnohem větší hodnotu. My jsme si tak to například s manželem letos zašli na erotické masáže do https://mataha­risalon.cz/cs Myslím si, že něco takového je na Valentýna úplně ideální volba. :)