akcul

jaký operátor je podle vás nejlepší?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Vodafone

Celkem 374 odkazů na tutéž otázku, jsi tu 15 dní, ani jediná odpověď, zato soustavně porušuješ kodex a opičíš se po řadě starších otázek, nechceš si nejprve přečíst pravidla než tu začneš zanášet nešvary a anarchii?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktery-mobilni-operator-je-ten-nejlepsi-ve-vsech-ohledech-jak-v-oblibenosti-tak-i-kvalite
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktery-mobilni-operator-je-podle-vas-nejlepsi
Příště už ti mohou admini závadnou otázku rovnou smazat.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kter%C3%BD%20o­per%C3%A1tor

Další odpovědi
Petra09

T-Mobile

T-mobile mam nejradsi a nejmin O2.

briketka10

T-Mobile

mám T-Mobile ale jen proto, že si voláme se sestrou zdarma :DD

Sůwa

Vodafone

Netvrdím sice, že je ve všem nejlepší, ale mám celkem výhodný tarif, dcera mi volá zadarmo a hlavně na chalupě mám mizerný signál od všech operátorů a od Vodefone asi nejsilnější. Když ale potřebuji odeslat pár MB, musím s netbůčkem na náves, nebo ke kompostu 🙂.

anonym

T-Mobile

Chybí možnost „žádný“, všichni mají drahé hovory v porovnání se zahraničím o cenách roamingu ani nemluvím, jsou to zloději.
Doplňuji:
Ryba se z posledních sil dostane z rybářské sítě.
Doplave pod kámen, zapne mobil a zděšeně čte:
„Vítej zpátky v síti.“

beer

Vodafone

Pro mne Vodafone, lepší jsou jen někteří tzv. „šedí operátoři“.

SonsyMite

T-Mobile

T-mobile mam nejradsi a nejmin O2.

Mapel

T-Mobile

Doplňuji:
Vyšeřil jakékoliv problémy a sám příjde se zvýhodněním.

Kohut57

Vodafone

Každý má své ,Vodafon nejlevnější, O2 nejlepší pokrytí aT-Mobil asi služby.

ReHu

O2

Má zkušenost – co jsem provolala loni u T-mob 1000 – 1200 Kč měsíčně, nyní provolám u O2 500 – 600 Kč a ani neprovolám volné minuty. 1 za měsíc mohu měnit tarif. Nahoru, ale také dolů.
Ale – máme zvýhodněné tarify, coby mnohatisícová skupina. Takže bych ti doporučovala se poptat, kdo si tě může na sebe napojit.
My můžeme na sebe registrovat max. 10 lidí, každý si vybere tarif podle svého.
Když to porovnám i s Vodaf., steně byl dražší.
Na služby nejsem náročná a neměla jsem potíže nikde.