Malvína

Jaký operační systém preferujete u svého mobilního telefonu nebo se kterým jste byli spokojeni?

Nechala jsem se inspirovat otázkou kolegy.

Vždy jsem měla Android, ale dva týdny zpět jsem přešla na iOS. A adaptovat se pro mne nebylo zprvu moc lehké 🙂
Jak vnímáte různé operační systémy vy? Co je dle vás u nich pro a proti?

Nejlepší odpověď
sevač

jsem spokojený s androidem.Mám ho třetím rokem a slouží jako nový…

Další odpovědi
Tw!st

Používám už 6 let iOS ( 5 let iPhone 5 a teď 1 rok iPhone 7) a nikdy jsem neměl problém. iOS je svižný, spolehlivý, nedá se tak jednoduše hacknout nebo zavirovat jako Android.

aliendrone

Proprietární – kdyby to tak bylo ještě dnes možné. Nejvíce mi „seděly“ Nokie, ale i SonyEricssony.

Zkušenost mám jak s Androidy, tak (v minulosti) s iOSy i s Windows mobile. Spokojen nejsem ze žádným ze jmenovaných. :)
Ve své době mi Apply přišly VELICE rychlé (oproti droidům), lépe odladěné, jak je to dnes nwm. A Widle prostě byly Widle.

Nejvíc mi vadí, že navzdory všem možným hláškám a somrování „o povolení“ se v reálu „jen vezu“, tzn. musím strpět všechno, co si zamanou. :(

jirka F

Android zatím slouží 2 léta v pohodě.Ale stejně se nevyrovná Sony erricsonu(walkanu).

Dochy

Používám android jako jediný „mobilní“ systém. U ostatních mi vadí uzavřenost a „cena“. U (nejen) androidu mi vadí používání javy (+ odvozenin) což je v nejlepším případě interpretovaný mezikód, což nutně znamená ztrátu výkonu (ale rychlejší vývoj aplikací zvlášť s ohledem na přenositelnost) ale s tím holt nic neudělám.