zazubek1998

jaký olejový filtr do Feldy?

Dobrý den, chci se zeptat jaký olejový filtr do Felicie 1.3 50kw rv.97? nechci kupovat nic za pade ale zase ne aby mě to zruinovalo :D autum moc nerozumím tak abych nevzal něco co stojí za úplný prd :D :) díky za radu :)

Odpovědi
tforro

Z vlastní zkušenosti platící všeobceně na všechna benzínová auta: Servisní interval výměny oleje max 10tis km, a filtr oleje měním po 5tis km. A ten nejlacinější co mají skladem. Takže klidně vzít za 50kč a za čas ho vyměnit zase za 50kč.(u mě je to 3× ročně výměna oleje a 6× výměna filtru) S motorem naprosto žádné problémy, žádné usazeniny nic. Když vezmeš filtr za 300 a necháš ho tam hnít na věky tak motoru moc dobrou službu neuděláš.

anonym

i filtr honosné značky lze koupit značky za málo peněz. do dvou stovek jich je. měl by mít přepouštěcí a zpětný ventil.